Autosalon Warszawa. Nowe i używane

Zanim powstały współczesne wyszukiwarki samochodów online, istniały stacjonarne firmy leasingowe. Pojawiły się one w latach 90-tych ubiegłego wieku. Ówczesna umowa transakcji przywodziła na myśl jednak całkiem zwykłą sprzedaż na raty. Współczesny salon samochodowy Warszawa Auto GT jest zdecydowanie bardziej zaawansowany – to jeden z największych dealerów samochodowych na Mazowszu. Oferuje auta nowe i używane. Zarówno samochody używane Warszawa jak i nowe auta można wziąć w leasing. Salon Auto GT zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, mechaników i doradców, którzy proponują najlepsze rozwiązania, bazując na swoim doświadczeniu. Oferują też to wszystko, co potrzebne jest kierowcy – usługi ubezpieczeniowe, dofinansowania. Wymarzone auto można znaleźć na stronie za pomocą wyszukiwarki samochodów.

Finansowanie zakupu nowego auta Mitsubishi

Dzięki atrakcyjnym opcjom finansowania wymarzone Mitsubishi może być Twoje. Bierzesz jedno Mitsubishi lub grupę aut w leasing. Mogą to być auta osobowe jak i dostawcze do 3,5 t. Czas trwania leasingu – do 60 miesięcy. Zaletą salonu samochodowego Warszawa jest uproszczona procedura oceny wniosków i szybka decyzja. Do tego oplata wstępna już od 0% wartości samochodu.

Samochody używane Warszawa lub nowe – 4 sposoby finansowania:

  1. Leasing LEASE&GO – jedna stała opłata miesięczna, jedna faktura, brak opłaty wstępnej, kompleksowy pakiet usług (wymiana opon, serwis, likwidacja szkód, karty paliwowe), korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, brak obowiązku wykupu auta i inne korzyści.

  2. Leasing operacyjny – z korzyściami takimi jak: leasing do 60 miesięcy, karta paliwowa, pełna opieka w procesie likwidacji szkody, pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, opłata wstępna od 0% wartości pojazdu czy uproszczone procedury, a wartość końcowa od 1% do 35%. Dotyczy osobowych i dostawczych o DMC < 3,5 t wszystkich marek.

  3. Leasing z EBI – cechujący się m.in. okresem finansowania od 24 do 60 miesięcy, szybkie wnioski i decyzje, opłata wstępna od 0%. dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) zatrudniających mniej niż 250 pracowników. Oferta przeznaczona dla firm o średniej kapitalizacji (MidCaps), zatrudniających od 250 do 3000 osób oraz dla firm prywatnych o odpowiedniej strukturze własności zgodnie z wymogami EBI.

  4. Pożyczka leasingowa – dotyczy finansowania zakupu samochodu używanego Warszawa (w wieku do 8 lat) lub nowego przez podmioty gospodarcze. Okres finansowania wynosi tu 6 do 96 miesięcy, a do każdej umowy otrzymujesz voucher o wartości 500 zł na akcesoria oraz usługi biznesowe.

Opcja dla biznesmenów – znajdź w wyszukiwarce samochodów opcję Easy Move On

A oto ciekawa forma korzystania z auta dla właścicieli firm. Leasing Easy Move On to bardzo nowoczesna forma finansowania auta. Płacisz tylko część wartości samochodu. Jednocześnie masz możliwość zmiany starego auta na nowe po 3 lub 4 latach. Jest też opcja gwarantowana wartość odkupu, która zabezpiecza przed nagłym spadkiem cen aut. Jeśli weźmiesz w leasing nowe auto to co ze starym? Poprzedni pojazd finansowany z leasingu Easy Move One zwracasz do salonu i nie musisz wykupować pojazdu po okresie leasingu. Możesz też oczywiście sprzedać samochód we własnym zakresie. Leasing Easy Move On to rozwiązanie, które finansuje samochody nowe i auta demo zarejestrowane przez dealera na max 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji. Okres finansowania wynosi 35 lub 47 miesięcy. Można wybrać ulubione auto, bo na stronie jest wyszukiwarka samochodów.

W skrócie wygląda to tak:

  • wybierasz nowego Hyundaia

  • wpłacasz od 0 do 30% ceny samochodu

  • określasz roczny przebieg

  • podpisujesz leasing

  • jeździsz autem

  • kończysz umowę leasingową na dwa sposoby

Salon samochodowy Warszawa z opcją dla dużej rodziny

Beneficjentami rządowego programu wspierania rodzin (Karta Dużej Rodziny) są klienci polskich salonów Mitsubishi Motors. Z programu tego korzysta dzisiaj 800 000 rodzin. Jeśli i ty masz tę kartę, marka Trzech Diamentów przygotowała dla Ciebie zniżki. Modele Outlander PHEV, Eclipse Cross PHEV, i L200 objęte są obniżką 15%, a Mitsubishi Space Star 10%.