Tabliczki firmowe – oznacz swoje produkty jak profesjonalista!

Oznakowanie produktów to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na budowanie rozpoznawalności marki, zwiększenie zainteresowania klientów, ale również – podnoszenie wartości gotowych produktów. Emblematy mogą przybierać bardzo różne formy – jedną z nich są tabliczki z logo firmy. Dlaczego warto z nich korzystać i czym się charakteryzują?

Tabliczki firmowe MICROPRINT: trwałe i estetyczne oznakowanie produktu

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest rozpoznawalność marki w czasach, gdy klienci mają tak ogromny wybór produktów. Dobrze zaprojektowana tabliczka z logo może sprawić, że to właśnie Ty zostaniesz liderem na rynku! Nie bez powodu ten sposób na reklamę wykorzystują praktycznie wszyscy wiodący w swoich branżach producenci.

Istnieje wiele sposobów na znakowanie produktów – tabliczki eksponują logo w widoczny, a jednocześnie estetyczny sposób. Dzięki temu, że można je wyprodukować we wszystkich kształtach, kolorach i wymiarach – bez problemu zaprojektujesz je tak, by doskonale pasowały do specyfiki tego, czym się zajmujesz. Tabliczki są znacznie trwalsze, niż zwykłe papierowe naklejki: sprawdzą się więc również w przypadku produktów klasy premium lub takich, które poddawane są intensywnemu użytkowaniu.

Oznakowanie produktów może przynieść Ci wiele korzyści – ale tylko wtedy, gdy będzie wykonane estetycznie i z trwałych materiałów! Jeśli zależy Ci na tym, by podnieść jakość swojej marki, zadbaj, by zamówić tabliczki firmowe MICROPRINT od sprawdzonego producenta.

Tabliczki firmowe z logo – rodzaje

Istnieją różne rodzaje firmowych tabliczek z logo firmy. Aby dobrać najbardziej odpowiednie, musisz zastanowić się, jakie cechy oznakowania produktu są dla Ciebie w danej sytuacji najbardziej istotne. Z jakimi rozwiązaniami można spotkać się najczęściej?

Miękkie, elastyczne naklejki

Zwykła, papierowa naklejka to czasami za mało. Jeżeli zależy Ci na większej trwałości i interesującej estetyce – wybierz naklejki wykonane w technologii MICROPRINT. Trójwymiarowy druk w kształcie logotypu możesz umieścić na produkcie w dowolnym miejscu: wystarczy po prostu go przykleić.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji nawet skomplikowane kształty i żywe kolory logotypów nie są żadnym problemem. Wyraziste barwy, które nie blakną nawet po wielu miesiącach i lśniąca powierzchnia, odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne – to wszystko sprawia, że naklejki MICROPRINT zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Naklejki w technologii druku przestrzennego

Marzą Ci się oznaczenia produktów w formie trójwymiarowej tabliczki z nazwą marki lub logo? Widoczność Twojej marki zapewnią Ci w takiej sytuacji naklejki wykonane w technologii druku 3D.

Elastyczne tabliczki można przyklejać zarówno na płaskich, jak i na zakrzywionych powierzchniach. To bardzo proste – a raz przyklejona tabliczka, dzięki wykorzystaniu mocnego kleju, pozostanie na swoim miejscu przez długi czas. Odczuwalna wypukłość druku prezentuje się ciekawie i oryginalnie.

Tabliczki na sztywnym podkładzie

A może do znakowania swoich produktów chciałbyś zastosować tabliczki, które będą wyglądały nieco bardziej solidnie? Tabliczki na sztywnym podłożu z aluminium lub tworzywa sztucznego z pewnością spełnią w takiej sytuacji Twoje oczekiwania. Takie naklejki przetrwają naprawdę wiele: doskonale sprawdzą się więc w przypadku produktów, które są użytkowane w nieco ekstremalnych warunkach.

Trwałość nie została w tym przypadku osiągnięta kosztem estetyki: tego typu tabliczki zachwycają swoimi barwami, perfekcyjnym odwzorowaniem szczegółów i wytrzymałością.

Tabliczki firmowe to identyfikator marki, który zdecydowanie pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i podkreślić swoją indywidualność. Niewielkie logo, widoczne na regularnie użytkowanym przedmiocie, sprawi, że zostaniesz zapamiętany na długo! Czasami niewielkie inwestycje robią naprawdę dużą różnicę: wysokiej jakości tabliczki firmowe to coś, co sprawdzi się w bardzo wielu branżach.